Nabídka kurzů

Nabídka kurzů

Kurzy pro děti

Děti netrpí zábranami při mluvení jako dospělí a mají úžasnou schopnost naslouchat. Vytvoření kladného vztahu k angličtině v dětském věku má pozitivní vliv na zdokonalování angličtiny v pozdním věku. Naše dětské kurzy jsou určeny pro děti od 7 do 14 let. Od 15 let potom děti přechází do kurzu přípravy na maturitu nebo do kurzu pro dospělé.


Kurzy pro dospělé

Jste věční začátečníci, potřebujete se rozmluvit, zdokonalit se nebo si splnit životní sen domluvit se při cestování, porozumět filmům, knihám či písním v originále nebo si vylepšit pozici na pracovním trhu? Přidejte se k nám. Kurzy pro dospělé a mládež od 15 let probíhají v těchto úrovních:

1. Pokročilí začátečníci (Elementary) A1
2. Mírně pokročilí (Pre-Intermediate) A2
3. Středně Pokročilí (Intermediate) B1


Individuální výuka

Nabízíme individuální lekce angličtiny podle Vašich potřeb, v pohodové atmosféře bez stresu. Individuální výuka jazyků je ideálním řešením pro ty, kteří vyžadují maximální časovou flexibilitu, rychlý pokrok v krátkém čase a individuální přístup. Můžete se takto zaměřit na konkrétní Vámi požadovaná témata – připravíme Vás na přijímací pohovor do zaměstnání, plánovanou cestu do zahraničí, přijímací zkoušku na vysokou školu, na jazykové zkoušky Cambridge English, maturitní zkoušku a mnoho dalšího.

Ceník:
45 minut 400 Kč / 1 osoba
60 minut 450 Kč / 1 osoba
45 minut 500 Kč/ 2 osoby (250 Kč na osobu)
60 minut 550 Kč / 2 osoby (275 Kč na osobu)


Přípravný kurz na maturitu

V našem přípravném kurzu na maturitu z anglického jazyka Vás čeká důkladná výuka, ve které procvičíme všechny části komplexní zkoušky. Do maturitního kurzu se můžete připojit během jakkéhokoliv ročníku Vašeho středoškolského studia.

Příprava na didaktický test (slovní zásoba, gramatika, nácvik poslechu, vyplňování typových cvičení)
Příprava na ústní část (nácvik popisu obrázků, komunikačních situací, procvičování maturitních témat)
Příprava na slohovou práci (psaní textů, pochopení zadání a práce se slovníkem)


Příprava na zkoušky Cambridge English

Zkoušky Cambridge English patří k celosvětově nejuznávanějším kvalifikacím pro studenty angličtiny. Všechny naše přípravné kurzy jsou vyučovány individuálně zkušenou kvalifikovanou lektorkou (úroveň C2 – rodilý mluvčí). Úspěšné složení zkoušek našimi studenty je pro nás opravdu důležité, protože Váš úspěch je zároveň našim úspěchem – máme 100% úspěšnost.
Certifikáty o úspěšném složení zkoušek Cambridge English FCE, CAE a CPE Vám takto mohou pomoci při ucházení se o studium či o práci nejen u nás, ale i v zahraničí a jsou vítaným přínosem pro Váš životopis, čímž si vylepšíte svou pozici na pracovním trhu.